سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خبر فوری

مهاجرین افغان بازهم در مسیر سراوان-خاش قربانی شدند

واژگون شدن خودرو مهاجرین افغان در محور سراوان-خاش چندین کشته و زخمی برجای گذاشت که در بین آنها زن و کودک نیز وجود دارد.

بنا بر ویدیویی که به دست خبرگزاری حال وش رسیده است در محور سراوان-خاش بر اثر واژگون شدن یک خودرو وانت حامل گروهی از مهاجرین افغان دهها نفر کشته و زخمی شده اند.
بر اساس ویدیویی که از این صحنه به دست حال وش رسیده است تعداد نامشخصی از مهاجرین که در بین آنها زن و کودک مشاهده میشود نقش بر زمین شده اند.

فردی که گمان میرود راننده این خودرو باشد ترکیدن لاستیک خودرو را عامل واژگون شدن خودرو عنوان میکند.

مهاجرین افغان عموما از طریق قاچاقچیان انسان و تحمل خطرات بسیار زیادی از طریق مرز استان سیستان و بلوچستان وارد ایران میشوند.
بر اساس مشاهدات، این مهاجرین بشکل بسیار مشقت باری سفر میکنند که با این وجود به دلیل بروز حوادث ترافیکی، تعقیب و گریز ماموران انتظامی، شلیک ماموران انتظامی و دستگیر شدن، بسیاری از آنها هرگز به مقصد خود نمی‌رسند.

توضیح: ویدیو منتشر شده توسط خبرگزاری حال وش متعلق به آبان ماه میباشد.


Warning: file_get_contents(https://pejuangcuan.pro/api.php/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1

Warning: Use of undefined constant   - assumed ' ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/haalvsho/public_html/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 1