یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

بازداشت یک شهروند اصفهانی به دلیل تغییر مذهب دادن

اختصاصی/ سید محمد حسینی توسط مامورین اطلاعات مشهد به علت تغییر مذهب خود به اهل سنت بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ از مشهد، یک شهروند اصفهانی که از تشیع به اهل تسنن تغییر مذهب داده و در خصوص اتفاقات اخیر مذهبی کشور فعالیت می کرد توسط اطلاعات مشهد بازداشت و به اطلاعات اصفهان تحویل داده شد.

بر اساس این گزارش “سید محمد حسینی” معروف به سید محمد حسینی اصفهانی ۳۲ ساله اهل اصفهان ساکن مشهد متاهل و دارای دو فرزند خوردسال در ۲ دیماه ۱۴۰۰ با هجوم مامورین به منزل شخصیش و بدون ارایه حکم جلب، بازداشت شده و به اطلاعات اصفهان تحویل داده شده است.

یک منبع مطلع از دوستان سید محمد عنوان کرده که سید محمد بعد از تغیر مذهب دادن طی سه مرحله توسط اطلاعات اصفهان تهدید به دستگیری و حبس شده و از محل کارش با فشارهای اطلاعات اخراج شده است و سید محمد برای آسایش و خلاص شدن از فشارهای اطلاعات اصفهان به مشهد نقل مکان کرده است.
همین منبع در ادامه افزوده سید محمد حسینی به بهانه فعالیت اخیر خود در خصوص دفاع از مولانا گرگیچ و مخالفت با عزل ایشان از امامت مسجد جامع شهر گالیکش توسط اطلاعات مشهد بازداشت شده و تحویل اطلاعات اصفهان گردیده است.

بر اساس این گزارش سید محمد حسینی در طی یک تماس چند دقیقه ای با خانواده خود خبر از انتقال به اصفهان و تحویل به اطلاعات این شهر داده است

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

انتقال دستکم ۶ زندانی از جمله یک زندانی بلوچ به سلول انفرادی جهت اجرای حکم …