یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

سپاه پاسدارن از فردی که همسر و فرزند او را کشته بود ویدیو منتاژ شده منتشر کرد

یکی از بنگاه های خبری استان سیستان و بلوچستان که نزدیک به سپاه پاسداران است ویدیویی از اظهارات قطع و برید شده محمد علی شه بخش و دو فرد دیگر منتشر کرده است.

به گزارش خبرگزاری حال وش سپاه پاسداران ویدیویی از اظهارات سه شهروند بلوچ به نام های “محمد علی شه بخش، زبیر شه بخش و عبدالوهاب شه بخش” منتشر کرده است.
محمد علی شه بخش فردی است که سپاه پاسداران روز گذشته همسر و فرزند او را در تلاش برای کشتن دو فرد دیگر به قتل رسانده بود.

روز گذشته ۱۱ دیماه سپاه پاسداران برای کشتن دو فرد تحت تعقیب به نام های “غلام و حمید شه بخش” به منزل آقای محمد علی شه بخش یورش برده بود که این یورش منجر به درگیری خونین بین سپاه پاسداران از یک سو و دو تن از افراد تحت تعقیب از سوی دیگر شد.

در این درگیری نیروهای سپاه پاسداران بدون تفکیک اهالی منزل، از سلاح سنگین و آتش توپخانه بهره گرفتند که در نتیجه آن همسر و کودک محمد علی شه بخش جان خود را از دست دادند و در نتیجه آتش سنگین این منزل بصورت کامل تخریب شد.

در این ویدیو سپاه پاسداران بصورت آشکاری تلاش کرده است با منتاژ سخنان این سه تن روایتی یک طرفه و مطابق با میل خود از درگیری روز گذشته ارایه بدهد.

قابل توضیح است نوع یورش سپاه پاسداران به روستای شورو که در آن برای وادار کردن دو فرد محاصره شده بدون توجه به جان زنان و کودکان غیر نظامی از آتش سنگین توپخانه استفاده کرده بود خشم شهروندان را برانگیخته است.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.