دوشنبه , نوامبر 28 2022

سپاه پاسدارن از فردی که همسر و فرزند او را کشته بود ویدیو منتاژ شده منتشر کرد

یکی از بنگاه های خبری استان سیستان و بلوچستان که نزدیک به سپاه پاسداران است ویدیویی از اظهارات قطع و برید شده محمد علی شه بخش و دو فرد دیگر منتشر کرده است.

به گزارش خبرگزاری حال وش سپاه پاسداران ویدیویی از اظهارات سه شهروند بلوچ به نام های “محمد علی شه بخش، زبیر شه بخش و عبدالوهاب شه بخش” منتشر کرده است.
محمد علی شه بخش فردی است که سپاه پاسداران روز گذشته همسر و فرزند او را در تلاش برای کشتن دو فرد دیگر به قتل رسانده بود.

روز گذشته ۱۱ دیماه سپاه پاسداران برای کشتن دو فرد تحت تعقیب به نام های “غلام و حمید شه بخش” به منزل آقای محمد علی شه بخش یورش برده بود که این یورش منجر به درگیری خونین بین سپاه پاسداران از یک سو و دو تن از افراد تحت تعقیب از سوی دیگر شد.

در این درگیری نیروهای سپاه پاسداران بدون تفکیک اهالی منزل، از سلاح سنگین و آتش توپخانه بهره گرفتند که در نتیجه آن همسر و کودک محمد علی شه بخش جان خود را از دست دادند و در نتیجه آتش سنگین این منزل بصورت کامل تخریب شد.

در این ویدیو سپاه پاسداران بصورت آشکاری تلاش کرده است با منتاژ سخنان این سه تن روایتی یک طرفه و مطابق با میل خود از درگیری روز گذشته ارایه بدهد.

قابل توضیح است نوع یورش سپاه پاسداران به روستای شورو که در آن برای وادار کردن دو فرد محاصره شده بدون توجه به جان زنان و کودکان غیر نظامی از آتش سنگین توپخانه استفاده کرده بود خشم شهروندان را برانگیخته است.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

بیخبری از وضعیت یک کودک بازداشتی بلوچ توسط نیروهای امنیتی در زاهدان با گذشت ۴۵ روز

به گزارش حال وش/ روز ۲۲ مهرماه ۱۴۰۱، بیخبری از وضعیت یک کودک بلوچ که …