یکشنبه , می 28 2023
خبر فوری

تصاویری از محل درگیری در روستای شورو

هم اکنون تصاویری از اولین محل درگیری در روستای شورو ‌که یک منزل مسکونی بوده منتشر شده است.

بگزارش حال وش/ صبح امروز ۱۱ دیماه ماموران سپاه پاسداران با یورش به روستای شورو این منزل را به محاصره خود در آورده اند و پس از مقاومت ساکنین این منزل که گفته میشود افرادی تحت تعقیب بوده اند. نیروهای نظامی آتش سنگینی را به سمت این منزل گشودند که در طول آن از آتش توپخانه و پهپاد بهره گرفته اند.
نیروهای نظامی نهایتا این منزل را تخریب و به آتش کشیده اند.

بر اساس این گزارش ها در نتیجه آتش سنگین نیروهای سپاه پاسداران حداقل سه تن از مردان این منزل به همراه یک زن و یک کودک کشته شدند. اما با این وجود فرد مطلوب نیروهای نظامی که فردی به نام غلام شه بخش بوده است توانسته از مهلکه جان سالم به در ببرد.

ویدیویی از محل درگیری

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

حیوان گزیدگی گسترده شهروندان ایرانشهری توسط سگهای ولگرد به گزارش حال وش/ شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، گاز گرفتگی سگهای ولگرد در ایرانشهر چندین شهروند از جمله چند کودک را روانهبیمارستان کرد. به گفته منابع حال وش:« دست کم ۲۲ نفر از شهروندان ایرانشهری در محلات حاشیه شهر از جمله خیابان نور، مکران، کمربندی، چاهجمال و اطراف قبرستان توسط سگ های ولگرد گاز گرفته شده اند». طبق گزارشهای رسیده به حال وش تعدادی از شهروندان ایرانشهری که دچار حیوان گزیدگی توسط سگهای ولگرد شده اند درحال حاضردر بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر جهت پیشگیری از «بیماری هاری» تحت درمان می باشند. قابل ذکر است با وجود حیوان گزیدگی گسترده شهروندان در ایرانشهر تا لحظه تنظیم خبر دستگاه مربوطه اقدامی جهت جمع آوری اینحیوانات انجام نداده اند.