دوشنبه , نوامبر 28 2022

انتقاد شدید مولوی عبدالقادر کتری زاده از عملکرد حوزه بهداشت و درمان، نبود امکانات، کمبود پزشک و پایین بودن شاخص‌های سلامت،

به گزارش حال وش / از شهرستان چابهار ،انتقاد مولوی کتری زاده در خطبه نماز جمعه روز گذشته ۱۹ آذرماه در خصوص فوت مادر باردار در بیمارستان امام علی چابهار : مادر جوان با پای خویش به بیمارستان رفته و جسد بی جان آن از آن خارج می شود چرا پیگیری لازم صورت نمی گیرد تا کی باید چابهار با کمبود امکانات بهداشتی ودرمانی و نیروی متخصص و پزشک مواجه و کسی در این زمینه پاسخگو نباشد.

وی افزود: بسیاری از خانواده ها که فرزندان جوان خود را در زایشگاه از دست داده اند، نگران هستند لذا می طلبد مدیریت بهداشت و درمان چابهار و دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر مشکلات را سریعا پیگیری و با خاطیان برخورد کنند.

ایشان با اشاره به اینکه از بسیاری خدمات حوزه بهداشت ودرمان در بحث کرونا و واکسیناسیون تشکر می شود، خاطرنشان کرد: اینکه شاهد مرگ مادران باردار هر چند وقت یک بار هستیم این قابل بخشش نیست و نیازمند توجه و دقت بیشتر درکارها است تا در آینده مجددا این حوادث ناگوار تکرار نشود.

مولوی کتری زاده ادامه داد: بکارگیری نیروی متخصص با تعهد می تواند در کارها موفقیت حاصل، و در سلامت بیمار بیشتر تلاش بیشتری می کند.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

اتهام “افساد فی الارض”؛ صدور کیفرخواست و ارجاع پرونده توماج صالحی به دادگاه

به گزارش حال وش/ رئیس کل دادگستری استان اصفهان از صدور کیفرخواست پرونده توماج صالحی …