شنبه , می 21 2022

انتقال ۹ زندانی جهت اجرای حکم اعدام به قرنطینه زندان مرکزی زاهدان

اختصاصی/

۹ زندانی محکوم به اعدام با اتهامات مختلف جهت اجرای حکم اعدام به قرنطینه منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ صبح روز گذشته، ۹ زندانی از بندهای زندان مرکزی زاهدان، با اتهامات مختلف جهت اجرای حکم اعدام به قرنطینه این زندان انتقال داده شدند.

بر اساس این گزارش، هویت ۵ تن از این تعداد بنامهای «سخی ریگی۳۰ ساله، فرامرز شه بخش ۲۰ ساله فرزند خداداد، بلال آذرنوش، منصور براهویی، و اسماعیل محرز شده و از هویت و مشخصات ۴ زندانی دیگر تا این لحظه اطلاعاتی در دسترس نیست.

بر پایه همین گزارش «سخی ریگی، فرامرز شه بخش، بلال آذرنوش و اسماعیل، که جملگی متهم به قتل بودند، با جلب رضایت از اولیای دم و تا جلب رضایت کامل از قرنطینه به داخل بند منتقل شده اند.

لازم به ذکر است پنج زندانی با اتهامات مرتبط به جرائم مواد مخدر و قتل و غیره، هنوز در قرنطینه در نوبت اجرای حکم اعدام قرار دارند.

درحال حاضر تنها هویت منصور براهویی از این پنج زندانی احراز شده و از هویت و مشخصات چهار زندانی دیگر تا لحظه تنظیم خبر اطلاعاتی در دست نیست.

سخی ریگی ۳۰ ساله مجرد اهل زاهدان ساکن گلستان در سال ۹۸ به اتهام قتل در زاهدان بازداشت شده و صبح امروز با واریز قسمتی از مبلغ تعیین شده از طرف اولیای دم،از قرنطینه خارج شده و به بند داخل زندان مرکزی انتقال داده شده است و قرار بر این شده که مبلغ باقی مانده تعیین شده را ظرف ۳ ماه به حساب اولیای دم واریز کنند.

فرامرز شه بخش ۲۰ ساله فرزند خداداد مجرد ساکن روستای شورو شهرستان زاهدان حدود ۴ سال پیش به اتهام قتل بازداشت شده است و روز گذشته با یکماه ماه فرصت برای واریز مبلغ تعیین شده از طرف اولیای دم ظرف یکماه ماه، صبح امروز به بند داخل زندان منتقل شد.

گفته شده دو زندانی دیگر بلال و اسماعیل با تعیین وقت برای جلب رضایت اولیای دم از قرنطینه خارج شده و به بند داخل منتقل شده اند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

گزارشی از مشکلات شهروندان در بخش کیشکور شهرستان سرباز بخاطر معضل قطعی برق

اختصاصی/ قطعی مکرر برق در بخش کیشکور در سیستان و بلوچستان زندگی شهروندان را با …