چهارشنبه , می 18 2022

ضرب و شتم یک سوختبر موتور سوار، توسط نیروهای سپاه پاسداران / و توقیف دو موتور سیکلت سوختبر دیگر

اختصاصی/

یک سوختبر که از توقیف موتور سیکلت خود ممانعت می کرد توسط نیروهای اطلاعات سپاه مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ امروز پنج شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱، نیروهای سپاه پاسداران شهرستان سراوان اقدام به توقیف دو موتور سوختبر کردند و یکی از سوختبران که از توقیف موتور سیکلت خود ممانعت می کرد توسط این نیروها مورد ضرب وشتم قرار گرفت.

بر اساس این گزارش دو سوختبر که با موتور سیکلت در حال حمل سوخت به روستای مرزی کله گان بودند توسط نیروهای سپاه پاسداران مورد ضرب و شتم قرار گرفته شده و دو موتور سیکلت این سوختبران توسط نیروهای سپاه پس از به آتش کشیدن سوخت آنها، توقیف شدند.

از هویت این شهروندان سوختبر تا لحظه تنظیم خبر اطلاعاتی در دست نیست گفته شده از اهالی روستای پشت کوه از توابع شهرستان سراوان می باشد.

طبق گفته سوختبران حاضر در چند صد متری این واقع گفته شده سوختبر مورد ضرب وشتم قرار گرفته شده برای ممانعت از توقیف موتورش توسط نیروهای سپاه چنان گریه می کرد که صدای گریهایش از چند صد متری شنیده می شده است.

لازم به ذکر است اهالی روستاهای مناطق سیستان و بلوچستان در زیر خط فقر می باشند و در نبود فقدان شغل و امنیت شغلی، به شغل کاذب و پرخطر چون سوختبری مشغول هستند و بعضی تمام داریی آنها همان موتور سیکلت یا خودرویی است، که با آن مشغول به کار هستند، و توقیف و یا ممانعت برای انجام این کار هیچگونه منبع درآمدی برای تهیه مایحتاج زندگی خود و خانواده شان ندارند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

صدور حکم اعدام در ملاء عام، برای متهم به قتل یک مامور نیروی انتظامی

حکم اعدام در ملاء عام برای یک جوان ۲۳ ساله متهم به قتل مامور نیروی …