دوشنبه , می 16 2022

نبود پزشک و ویزیت بیماران توسط سرایدار درمانگاه با دستورات تلفنی پزشک درمانگاه

عدم حضور پزشک در درمانگاه ‌شهر سیرکان باعث شده ویزیت بیماران بدحال توسط سرایدار درمانگاه انجام شود.

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بیماران بدحال شهر مرزی سیرکان واقع در شهرستان سراوان با حاضر نشدن پزشک بر بالین بیماران در درمانگاه این شهر، بیماران مجبور به ویزیت توسط سرایدار این درمانگاه می شوند.

بر اساس این گزارش با مراجعه بیماران بدحال به تنها درمانگاه این شهر، با نبود پزشک در درمانگاه مجبور به ویزیت و رسیدگی از طریق سرایدار و شخص غیر متخصص و آموزش دیده ای برای مداوا هستند.

گفته می شود با عدم حضور پزشک در درمانگاه برای معاینه و تجویز بیماران، اقدام به صدور دستورات از طریق تلفن به سرایدار درمانگاه برای مداوای بیماران می کنند و حاضر به حضور به درمانگاه و بالین بیماران نیست.

در تماس خبرنگار خبرگزاری حال وش با یکی از ساکنین این شهر ایشان گفتند: با حاضر نشدن تنها پزشک این درمانگاه برای معاینه ی بیماران و پاسخگو نبودن و عدم رسیدگی از طرف پرسنل این درمانگاه مردم بعد از ساعت ها انتظار برای مراجعه پزشک بر بالین بیمار مجبور به بردن بیمار به بیمارستان شهرستان سراوان می شوند.

وی نیز در ادامه گفتند: چنانچه بیمار بشدت بدحال باشد از طریق تلفن دستوراتی برای سرایدار درمانگاه تجویز می کنند.

ایشان گفتند: این مشکل عدم پاسخگویی با بیماران در درمانگاه این شهر مسبوق به سابقه بوده و این مشکل بارها به بخشدار منطقه بخش بم پشت آقای مهندس سپاهی گفته شده و ایشان کاملا واقف به این موضوع هستند اما هیچ اقدامی برای حل این مشکل انجام نداده اند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

صلح و سازش ۴ طایفه در استان گلستان با وساطت مولانا گرگیج

۴ طایفه در استان گلستان روز یکشنبه (٢٥ ارديبهشت١٤٠١) با وساطت مولوی گرگيج با يكديگر …