جمعه , می 27 2022

نبود مراکز درمانی و پزشکی استاندارد در چابهار

عدم وجود مراکز درمانی و پزشکی استاندارد در شهرستان چابهار باعث بروز مشکلات برای شهروندان شده است

به گزارش خبرگزاری حال وش/ نبود مراکز درمانی مجهز و استاندارد در شهرستان چابهار باعث شده تا محامی نمایند رهبر جمهوری اسلامی در استان سیستان و بلوچستان، در دیدار با سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به نبود مراکز درمانی استاندارد در این شهر اذعان و اظهار تاسف کرد و گفت: عدم وجود مراکز درمانی و پزشکی استاندارد در چابهار تاسف‌بار است و این شهرستان باید از نظر امکانات، آموزش، بهداشت و درمان قطب فعالیت باشد.

مصطفی محامی در این دیدار با سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نیز اضافه کرد: محدوده دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نیز گسترده و مناطق بسیاری را در جنوب استان تحت پوشش قرار می دهد که چنین چیزی کار را سخت می‌کند.

وی ادامه داد: در مورد دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر صحبت‌هایی بیان می‌شود مبنی بر جذب برخی افراد بر خلاف قوانین که در پاسخ به آن‌ها بیان داشتیم جذب افراد ناشایست بدون تخصص و تنها بر اساس روابط سیستم علوم پزشکی را مختل و دچار مشکل می‌کند و باید برای آن تدبیر و تعارفات کنار گذاشته شود.

البته به باور فعالان و کارشناسان اجتماعی، مشکلات و محرومیت های مردم سیستان و بلوچستان به علت بی توجهی و انواع تبعیض ها از طرف خود مسئولان سیاسی طی دهه های گذشته بوجود آمده است.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

آتش سوزی در کارخانه صدف فوم زاهدان

آتش سوزی در کارخانه صدف فوم زاهدان باعث خسارات شدید شد. به گزارش خبرگزاری حال …