چهارشنبه , می 18 2022

تداوم بی خبری از سرنوشت ۳ نوجوان بازداشتی در زاهدان

با گذشت یک هفته از بازداشت ۳ نوجو‌ان در زاهدان توسط نیروهای لباس شخصی نگرانی ها نسبت به بی خبری از سرنوشت آنان افزایش یافته است

به گزارش خبرگزاری حال وش/ بی خبری و نگرانی از سرنوشت ۳ نوجوان که در ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۰، در زاهدان توسط نیروهای لباس شخصی بازداشت شده بودند کماکان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش نوجوانان «مازیار شه بخش ۱۶ ساله فرزند ملک ، مسلم شه بخش ۱۶ ساله و شهرام شه بخش ۱۸ ساله فرزندان خدارحم» علیرغم پیگیری خانواده هایشان هیچ ارگانی تاکنون پاسخگو نبوده است.

بر همین مبنا شایعاتی وجود دارد که گفته شده مازیار شه بخش فرزند ملک به کرمان منتقل شده است که منبع این شایعات احتمالا افراد منتسب به ارگانهای امنیتی هستند. همین موضوع باعث نگرانی از شکنجه شدن مازیار در کرمان وجود دارد چرا که پدر مازیار ملک شه بخش پیشتر در درگیری با نیروهای قرارگاه عملیاتی کرمان چندین نفر از پرسنل این قرارگاه را به قتل رسانده است.

لازم به ذکر است در روز بازداشت این ۳ نوجوان علاوه بر منزلی که آنان موقتا در آن سکونت داشتند منزلی دیگر از بستگان ملک شه بخش نیز توسط نیروهای لباس شخصی مورد هجوم و تفتیش قرار گرفته بود که به اشتباه در خبر بنام منزل حاج حمید شه بخش فرزند حاجی تاج محمد شه بخش ذکر گردیده بود که این خبر اصلاح می شود و از هویت صاحب خانه مذکور تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست است.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

چهار ماه حقوق نگرفتم اخراجم کنید/ اعتراض شدید یک کارگر پارک ‌از شهردار خاش

اختصاصی/ یک کارگر پارکبان در خاش از شهردار و مسئولین بخاطر بیگاری کشیدن و سؤاستفاده …