چهارشنبه , می 18 2022

اخاذی پرسنل نیروی انتظامی پاسگاه مسجد ابوالفضل از سوختبران

پرسنل نیروی انتظامی پاسگاه مسجد ابوالفضل در محور ایرانشهر به بم از سوختبران اخاذی ۱۰ تا ۱۵ میلیونی می کنند

به گزارش خبرگزاری حال وش/ دیروز ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۰، پرسنل نیروی انتظامی پاسگاه مسجد ابوالفضل در محور ایرانشهر _ بم از هر خودروی سوختبر و حامل اتباع خارجی در آن محور در ازای اجازه عبور، اقدام به اخاذی و رشوه ۱۰ و ۱۵ میلیون تومانی کرده اند.

بر اساس این گزارش، گفته شده رئیس پاسگاه مسجد ابوالفضل آقای« زمانی »به همراه دو همکار دیگر خود بنام های «کمالی و گلستانی» به صورت علنی از هر خودرو سوختبر در ازای اجازه عبور مبلغ ۱۰ میلیون تومان و هر خودرو حامل اتباع خارجی ۱۵ میلیون تومان وجه نقد اخاذی کرده اند.

طبق گزارش یک منبع آگاه به حال وش؛ پرسنل نیروی انتظامی مسجد ابوالفضل از سالها اقدام به اخاذی وجه نقد از خودروهای سوختبر و اتباع خارجی می کردند که اخیرا این مبلغ به صورت یک شبه چندین برابر و بعضا به صورت علنی شده است که اعتراض سوختبران را در پی داشته است.

همچنین گفته شده تعداد زیادی از سوختبران که در این محور تردد داشتند از طریق مکاتبه با فرمانده نیروهای نظامی در سیستان و بلوچستان خواستار رسیدگی به این اقدام خلاف قانون پرسنل پاسگاه مسجد ابوالفضل شدند.

لازم به ذکر است اکثر جوانان در سیستان و بلوچستان به خاطر فقر مالی شدید و امرار معاش خانواده بعضا به انواع مشاغل کاذب از جمله سوختبری روی می آورند که روزانه جانشان را در این شغل پر ریسک به عناوین مختلف از دست می دهند.

درباره m.s.malkraisi

پیشنهاد ما به شما

خیابانهای ایرانشهر محل انباشت زباله و پسماندههای این شهر شده اند

اختصاصی/ انباشت زباله ها سبب نارضایتی مردم از وضعیت آزاردهنده خیابان‌های شهرستان ایرانشهر شده است. …