جمعه , می 27 2022

خصوصی کردن توالت های عمومی “مجتمع ذخیره سازی مکران” توسط کارکنان این مجتمع

خصوصی کردن توالت های عمومی “مجتمع ذخیره سازی مکران” توسط کارکنان این مجتمع

به گزارش خبرگزاری حال وش/ از چابهار، “مجتمع ذخیره سازی مکران” انبار ترانزیتی شرق کشور واقع در بند شهید بهشتی چابهار، کارکنان این مجتمع سرویس های عمومی این مجتمع را قفل کردند و به صورت خصوصی و شخصی استفاده می کنند.

بر اساس ویدیوی که به خبرگزاری حال وش رسیده مجتمع ذخیره سازی مکران که سیلوهای ذخیر سازی گندم که برای واردات شرق کشور را انجام می دهد.
در این سیلوها روزانه بالغ بر پنج هزار تن گندم و برنج ذخیره می شود و توسط کامیون های بارگیری شده و به اکثر نقاط کشور ارسال می شود، پرسنل این مجتمع توالت های این مجموعه را خصوصی کرداند و به راننده ها اجاز استفاده از توالت ها را نمی دهند.

طبق این ویدیو، در محوطه این مجتمع سرویس توالت های برای راننده ها، ساخته و تهیه شده تا راننده های که ساعت ها و بعضا روزها منتظر بارگیری هستند مورد استفاده رانندها قرار گیرند.

بر اساس این ویدیوی که توسط یکی از رانندهای که در این مجتمع برای بارگیری حضور دارد گرفته شده نشان می دهد که درب های این سرویس توالت ها قفل شده و طبق اظهارات فیلم بردار توسط کارکنان این مجتمع این کار انجام شده که بصورت خصوصی استفاده می شوند و هر کدام از این توالت ها به یکی از کارکنان مجتمع تعلق دارد.

در ادامه این رانند در اظهاراتش می افزاید: این اجازه ندادن کارکنان برای استفاده از سرویس توالت ها به ما راننده ها تا جایی پیش می رود که ما رانند ها از زیر کامیون های خود از این کار استفاده می کنیم.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

کشته و زخمی شدن دو شهروند در منطق مرزی کوهک توسط نیروهای نظامی در شهرستان سراوان

دو شهروند بر اثر تیراندازی نیروهای نظامی در منطقه مرزی کوهک سراوان در سیستان و …