سه‌شنبه , می 17 2022

واکنش پلیس استان نسبت به شلیک ماموران در سراوان: “سوداگران مرگ بودند”

فرمانده انتظامی استان نسبت به تیراندازی ماموران تحت امر خود در شهرستان سراوان واکنش نشان داده و درباره هویت افرادی که نیروهای پلیس به سمت آنها شلیک کرده اند اعلام کرده است که آنها “سوداگران مرگ” بوده اند.

سردار “احمد طاهری” در تشریح این خبر در گفتگو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشته: “مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ هايي دست یافتند که نشان می داد اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان سراوان به نقاط مرکزی کشور را دارند و انهدام این باند را در دستور کار قرار دادند.”
تاکید فرمانده انتظامی در این اظهارات خود به وجود “سرنخ” اشاره به اطلاعات خبرچینان محلی دارد که عموما خود آنها از افراد بزهکار هستند و برای دریافت پول و تسویه حساب شخصی گاها آمار اشتباه به ماموران عملیاتی پلیس میدهند که در نتیجه آن شهروندان بیگناه قربانی میشوند.

بگفته آقای طاهری ماموران این ارگان توانسته اند “عصر روز گذشته ۲۹ دیماه اعضای این باند مسلح را که با یک دستگاه وانت تویوتا در حال جا به جایی محموله مواد مخدر، در محور “جالق-سراون” بودند شناسایی کنند”
بگفته سردار طاهری سرنشینان خودرو با مشاهده عوامل انتظامی با ماموران انتظامی درگیر شده اند.
که به گفته این مقام پلیس استان “بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، یک نفر از سرنشینان به کشته شده است”
بگفته پلیس استان از این خودرو “۴۴۰ کیلو و ۳۰۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک” کشف شده است.

قابل توضیح است پیشتر خبرگزاری حال وش خبر از تیراندازی ماموران بسمت یک خودرو وانت در محور جالق-سراوان داده بود که به دلیل مسدود کردن مسیرهای منتهی به محل حادثه جزئیات زیادی از این تیراندازی مخابره نشد. اما آنگونه که یک راننده عبوری در تشریح واقعه گفته بود خودرو وانت پس از شلیک ماموران به کوه برخورد کرده و واژگون شده است. با این وجود پلیس تصویر یک خودرو هایلوکس سفید رنگ با بار مواد مخدر را منتشر کرده است.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

تصادف یک دستگاه خودرو پژو با موتور سیکلت در محور اسپکه یک مصدوم برجا گذاشت

بر اثر تصادف یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ با موتور سیکلت در محور اسپکه …