جمعه , می 20 2022

گزارشی از آخرین وضعیت زندانی سیاسی «امین مرادی» در زندان شیبان اهواز

اختصاصی/

خبرگزاری حال وش _ امین مرادی زندانی سیاسی اهل بهبهان که با اتهام تبلیغ علیه نظام همچنان در بازداشت و بلاتکلیفی در زندان شیبان اهواز به سر می برد.

به گزارش خبرگزاری حال وش _ امین مرادی متولد سال ۱۳۷۰ ساکن بهبهان در ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۰ ، با اتهام تبلیغ علیه نظام و حمایت از زندانیان سیاسی، همچنان در بازداشت و بلاتکلیفی در زندان شیبان اهواز به سر می برد .

بر پایه گزارش یک منبع مطلع در این خصوص به حال وش : آقای امین مرادی بعد از دستگیری توسط اطلاعات بهبهان به بازداشتگاه اطلاعات اهواز منتقل شده و مدتی را تحت بازجویی و شکنجه قرار گرفته که ایشان اتهامات وارده به خود را نپذیرفته است و بعد از آن به زندان شیبان اهواز و بند زندانیان سیاسی ، امنیتی منتقل شده است .

گفته می شود آقای مرادی تا مدت ۴۰ روز از دسترسی به وکیل محروم بوده است و اداره اطلاعات اهواز اجازه گرفتن وکیل به وی را نداده اند و خانواده وی نیز از طرف دستگاه های امنیتی تحت فشار قرار گرفته اند که موضوع پرونده امین در رسانه ها منعکس نشود و أخیرأ خانم فرشته تابانیان وکالت پرونده وی را بر عهده گرفته است اما هنوز تاریخ برگزاری دادگاه ایشان مشخص نشده است .

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

گزارش عفو بین الملل درباره وضعیت احمدرضا جلالی زندانی دو تابعیتی

عفو بین الملل با انتشار گزارشی تحلیلی اعلام کرد احمدرضا جلالی زندانی دو تابعیتی سوئدی_ایرانی …