چهارشنبه , می 18 2022

فعالین اجتماعی: کنارک کمک و همت جوانان بلوچستان را می طلبد

به گزارش خبرگزاری حال وش/ از کنارک، فعالین و معتمدین کنارک از تمام مردم سیستان و بلوچستان درخواست کمک کرده و از مردم خواسته اند برای امداد رسانی به سیل زدگان شهر کنارک حضور داشته باشند.

با توجه به پاسخگو نبودن امکانات شهر، به خدمت رسانی درست و به موقع برای ساکنین کنارک شهروندان این شهر در فضای مجازی درخواست کمک کرده اند.

عثمان کنارکی که به عنوان یکی از چهره های اجتماعی شهر کنارک شناخته میشود در یک فایل صوتی از هم استانی های خود مخصوصا شهروندان شهرهای زاهدان، خاش، ایرانشهر، سراوان، سرباز” درخواست کمک برای مردم سیل زده و فقیر، کنارک کرده است.

آقای عثمان در توصیف وضعیت کنارک می گویید: «۱۵۰۰منزل مسکونی زیر آب هستند سیلاب در خانه های نیم متر تا یک متر بالا آمده و مردم پنج، شش روز نخوابیده اند و در پریشانی هستند” این فرد همچنین اضافه می کنند “این وضعیت از کنترل و توان دولت خارج هست، دولت برای کمک رسانی نمی تواند کاری انجام دهد”

این شهروند کنارکی در بخش دیگری از صحبتهای خود به ارایه گسترده شماره کارت برای جمع آوری کمک به مردم سیل زده اشاره میکند و میگوید “ما نمیدانیم پول این کمکهای جمع آوری شده به کجا میرود” این فرد به مردم توصیه میکند کمکهای خود به مردم کنارک را صرفا به موسسه های رسمی پرداخت کنند.

اخیرا افراد سودجو که عمدتا در فضای مجازی فعالیت میکنند برای شهرت و حصول مال اقدام به جمع آوری کمک برای نیازمندان میکنند که محل مصرف این کمکها برای مردم روشن نیست.

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

تصادف یک دستگاه خودرو پژو با موتور سیکلت در محور اسپکه یک مصدوم برجا گذاشت

بر اثر تصادف یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ با موتور سیکلت در محور اسپکه …