چهارشنبه , می 18 2022

شهری نازیبا از وجود انبوه زباله های رها شد در خیابانهاخبر گزاری حال وش/ انبوه زیادی از زباله های رها شده در خیابان های سراوان باعث چهره ای نازیبا از شهر سراوان شده است.

به گزارش خبر گزاری حال وش/ از سراوان، امروز ۴ دی ۱۴۰۰ طبق گزارشات رسیده به خبرنگار حال وش از شهر سراون حاکی از عدم رسیدگی و کوتاهی در ارایه خدمات شهردای شهر سراوان سراوان دارد که باعث بروز مشکلاتی چون نداشتن نظافت شهری و احتمال به وجود آمدن بیماری های مختلفت در این شهر شده است.

در ارتباط با این گزارش فیلمی که خبرنگار ما ارسال شده است نشان می دهد در خیابان خلیج فارس سراوان انبوهی از زباله های مختلف ریخته شده و پس از آن در سطح خیابان پخش شده اند.

با توجه به مسبوق به سابقه بودن ارسال گزارشات و فیلم هایی در این باره عدم توجه و خدمات لازم برای جمع آوری زباله ها این امر تبدیل به معضل بزرگی برای ساکنین شهر سراوان شده است.

در سالهای اخیر و در ارتباط با کمتر شدن درآمدهای حکومت بودجه بسیاری از ارگانهای خدماتی کشور کاهش چشمگیری پیدا کرده که در اثر آن حقوق کارکنان این مجموعه ها به درستی پرداخت نمیشود و از اینرو مشکلات عدیده ای برای شهروندان در بر داشته است.‌

درباره haalvsh

پیشنهاد ما به شما

خیابانهای ایرانشهر محل انباشت زباله و پسماندههای این شهر شده اند

اختصاصی/ انباشت زباله ها سبب نارضایتی مردم از وضعیت آزاردهنده خیابان‌های شهرستان ایرانشهر شده است. …