چهارشنبه , می 18 2022

پایان یافتن درگیری شدید میان نیروهای نظامی، امنیتی و افراد مسلح بلوچ در منطقه دشت سمسور ریگان استان کرمان با برجا گذاشتن ده کشته و زخمی از طرفین درگیر

طبق آخرین خبرهای موثق رسیده به «حال وش»:

بعد از گذشت ۲۴ ساعت از درگیری شدید میان نیروهای نظامی، امنیتی و افراد مسلح بلوچ در منطقه دشت سمسور ریگان حد فاصل استان کرمان و بلوچستان گزارش ها از منطقه درگیری حاکیست ۱۰ نفر کشته و زخمی شده اند .

طبق آخرین گزارش های رسیده از محل درگیری که در منطقه سمسور ریگان استان کرمان رخ داده و تعداد زیادی نیروی نظامی و امنیتی در آن شرکت داشتند در مجموع یک شهروند بلوچ و سه نفر نیروی نظامی کشته و شش نظامی دیگر مجروح شده اند که حال زخمی ها وخیم گزارش شده است .

هویت دقیق تنها شهروندکشته شده بلوچ در این درگیری «ملک محمد شه بخش فرزند محراب »می باشد که گفته می شود ۱۲ ساعت بعد از زخمی شدن از ناحیه پاها بر اثر خونریزی شدید جان خود را از دست داده است و به همراهان وی آسیبی در این درگیری وارد نشده است و از معرکه جان سالم به در بردند .

هویت سه نفر نیروی نظامی کشته شده «سرهنگ مهدی توسنگ » فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر کرمان ، «استوار یکم احسان شیرخانی » و سرباز وظیفه «امیر حسین خدادادی » می باشند .

زخمی های این درگیری « محسن اعلایی »، « محمد صادق معین نژاد»،«علی ذوالعلا » و علی تانوردی » عنوان شده و از هویت سایر نیروهای مجروح شده تاکنون خبری منتشر نشده است .

لازم به ذکراست در این درگیری چندین ساعته تعداد نیروی نظامی و امنیتی ده ها نفر و شهروندان بلوچ سه نفر گزارش شده است .

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

شش مصدوم بر اثر برخورد دو خودرو در محور زاهدان _ خاش

براثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با وانت تویوتا، شش نفر مصدوم شدند. به …