چهارشنبه , می 18 2022

منابع غیر رسمی حاکیست رئیس اطلاعات انتظامی سیستان و بلوچستان توسط ماموران مواد مخدر استان کشته شده است

مسئول غیر مستقیم شلیکهای بی ضابطه قربانی رفتار غیر حرفه ای ماموران خود شد

گزارشهای رسیده از شهر خاش حاکی از آن است که مسئول اطلاعات نیروی انتظامی استان به همراه خانواده خود قربانی شلیک اشتباه نیروهای مبارزه با مواد مخدر شده است.
منابعی به گزارشگر حال وش گفته اند “یک خودروی سمند در پنج کیلومتری شهر خاش مقابل پمپ بنزین میلاد واقع در کمربندی این شهر. در کمین نیروهای مبارزه با موادمخدر گیر افتاده و به قتل رسیده است ماموران پس از وقوع تیراندازی محوطه مورد نظر را مسدود کرده و اجازه مشاهده صحنه به عابرین پیاده را نداده اند از اینرو از سرنوشت دقیق دیگر سرنشینان خودرو اطلاعی در دست نیست.”

تاکنون رسانه های حکومتی و همچنین مسئولین استان در تائید ویا رد این رویداد واکنشی نشان نداده اند.

ارگانهای نظامی در استان سیستان و بلوچستان پیش از این نیز برخوردهای خونینی با یکدیگر داشته اند از جمله ابتدای سال جاری ماموران آگاهی در شهر ایرانشهر سه تن از نیروهای بسیجی سپاه پاسداران را بصورت اشتباهی بقتل رساندند. وقایعی که نشان از تشکیلات غیر منسجم و وجود هرج و مرج در ارگانهای نظامی استان سیستان و بلوچستان دارد.

علاوه بر این در استان سیستان و بلوچستان گزارشهای مکرری تحت عنوان “شلیکهای بی ضابطه” منتشر میشود که در اثر رفتارهای غیر حرفه ای نیروهای نظامی رخ میدهند. عموما قربانیان چنین رفتارهایی شهروندان عادی میباشند.

درباره shirani

پیشنهاد ما به شما

خیابانهای ایرانشهر محل انباشت زباله و پسماندههای این شهر شده اند

اختصاصی/ انباشت زباله ها سبب نارضایتی مردم از وضعیت آزاردهنده خیابان‌های شهرستان ایرانشهر شده است. …